Noidova nová milenka nemá kde bydlet

Noid a Andrea Jiskrová.

Včera médii prolétla zpráva, že Václav Noid Bárta (36) si našel novou milenku - houslistku Andreu Jiskrovou. Ačkoli zpěvák tvrdí, že spolu pouze pracují, bývalý přítel umělkyni sbalil věci a ona teď nemá kde složit hlavu. Pomůže jí slavný rocker?

"Je to tak, že já se do žádnýho novýho vztahu nehrnu. Rozhodně nikoho nehledám, ale sympatická Andrea je. Já chápu, že to toho přítele může štvát, že Andrea, která je houslistka a krásná holka, spolupracuje se mnou, že se mnou tráví hodně času. Já opravdu nevím, co mezi nima je nebo není. Já bych asi taky žárlil," řekl zpěvák Blesku a popřel, že by s Andreu spal, ačkoli její bývalý přítel tvrdí, že viděl jejich konverzaci na internetu.

To vedlo také k tomu, že houslistce sbalil věci a ještě se s tím pochlubil na sociální síti. "Stoprocentně jí nějakým způsobem rád pomůžu, já jsem jí to dokonce i psal, že je mi líto, jak to dopadlo s jejím bývalým přítelem, a pokud bude nějaká možnost, tak jí určitě pomůžu sehnat nějaké bydlení, mám spoustu známých, takže určitě," pokračoval Noid s tím, že by nebylo správné vzít jí k sobě, ačkoli má celý dům pro sebe. U něj doma budou pouze pracovat. Dělají spolu totiž hudbu k nové pohádce.

Titulní strana Standardní písmo Větší písmo

Tmavé zobrazení
Přepnout na plnou verzi