Na hokeji v Chomutově fanoušek odhodil tácek, skončil v poutech

Chomutovští fanoušci.

K hokeji pivo a párek. Proč ne? Dávejte si ale pozor na to, kam po konzumaci odhodíte papírový tácek se zbytkem hořčice. Alespoň v Chomutově si ho pečlivě uschovejte a odhoďte do koše, jinak můžete skončit na zemi s pouty na rukou. Takový zážitek si totiž odnesl jeden z fanoušků ze zápasu s Plzní.

Během extraligového zápasu jeden z příznivců plzeňských indiánů odhodil papírový tácek pod sektor hostů a bylo zle. Jeden z pořadatelů si jeho činu všiml a ihned porušení návštěvního řádu zimního stadionu šel nahlásit strážníkům městské policie.

Ti si dotyčného chtěli vytáhnout ze sektorů hostů do vestibulu. Muž podle strážníků jevil známky opilosti, špatně artikuloval, svůj přestupek odmítal přiznat a nikam jít nehodlal. A tak po sdělení přestupku a opakovaných výzvách přišly na řadu donucovací prostředky.

Muž kladl odpor, a tak ho zástupci městské policie srazili k zemi a nasadili mu pouta. Z výjezdu do Chomutova má zaděláno na pořádný problém, protože celá věc byla předána k dořešení příslušnému správnímu orgánu, a tak se fanouškovi cesta za oblíbeným klubem pravděpodobně pořádně prodraží.

Chomutovská městská policie o incidentu informovala na svém facebookovém profilu a zdvihla vlnu emocích ve všech řadách. Většina chování jak strážníků, tak hlavně pořadatelské služby odsoudila, ale našli se i zastánci práva, kteří s bezpečnostními složkami souhlasili. 

Názory fanoušků na Facebooku.

Foto: ČTK , Zavoral Libor

Autor: Jan Pudich, - jpu -

Titulní strana Standardní písmo Větší písmo

Tmavé zobrazení
Přepnout na plnou verzi