Dara Rolins bude mít oslavu padesátin s Pavlem Nedvědem

Dara Rolins bude mít oslavu padesátin s Pavlem Nedvědem

Ačkoli by to jen málokdo hádal, zpěvačka Dara Rolins v prosinci oslaví páté kulatiny. V Iqos lounge v Karlových Varech prozradila, jakou plánuje oslavu.

Stejné životní jubileum jako zpěvačka totiž v srpnu oslaví Dařin přítel, fotbalista Pavel Nedvěd. "S mým novým přítelem budeme mít oba takový pěkný kulatiny. Krásně to tak jako vyšlo, oba padíka. Bude to padík, což je dohromady stovka. To je číslo, které si myslím, že stojí zato nějak zdůraznit. Já jsem na to pyšná, já si to užívám, mě to baví. Proto to chceme oslavit společně," prozradila Liboru Boučkovi v rámci talk show v Iqos lounge, kde dalšími hosty byli Jiřina Bohdalová, výkonný ředitel MFF KV Kryštof Mucha a ředitelka společnosti Philip Morris Andrea Gontkovičová.

A nebyla by to Jiřina, kdyby Daru přátelsky nepopíchla. "To je ten přítel, jak se o něm píše? Já jen jestli nenastala změna. Čtu no. Všichni říkají, že to nečtou. Já to čtu," zasmála se od srdce legendární herečka, jež samozřejmě dobře ví, že Dara Rolins tvoří pár se zámožným fotbalistou.Čtěte dále

další zprávy

Titulní strana Standardní písmo Větší písmo

Tmavé zobrazení
Přepnout na plnou verzi