"Nejpropíchanější" muž světa. Na těle má 453 piercingů

Osmapadesátiletý Němec má na svém těle 453 piercingů.

Osmapadesátiletý Němec Rolf Buchholz patří mezi světové rekordmany zapsané v Guinnessově knize rekordů. Je oficiálně "nejvíce propíchaným mužem na světě". Jeho tělo zdobí neuvěřitelných 453 piercingů - na penisu jich má 278 a okolo rtů 94.

Jen okolo úst má německý rekordman 94 piercingů.Rodák z německého Dortmundu, který pracuje v telekomunikačním podniku, má kromě neuvěřitelného množství kovových piercingů i z implantátů vytvořené "rohy" na čele a několik desítek tetování. Potetované má dokonce i oční bělmo.

Nedávno v rozhovoru prozradil, jaký mají piercingy, kterých má na penisu 278, vliv na jeho sexuální život "Není to vůbec žádný problém. Mám piercingy tak dlouho, že kdyby nějaký problém nastal, dávno bych se jich zbavil," řekl. Nikdy prý k žádným komplikacím nedošlo a ani žádná z žen si nestěžovala.

Problémy má spíše s kontrolami na letišti. Jednou byl prý dokonce vyhozen ze Spojených arabských emirátů, kde měl v jednom dubajském nočním klubu vystupovat. Bylo mu místními úřady řečeno, že vypadá, jako kdyby praktikoval černou magii.

Foto: Facebook , Rolf Buchholz

Autor: - vop -

Titulní strana Standardní písmo Větší písmo

Tmavé zobrazení
Přepnout na plnou verzi