Krásná Cameron Diaz vyměnila práci za lásku

Cameron Diaz.

Americká herečka Cameron Diaz (44) čekala více než čtyřicet let na to, až půjde ve svatebních šatech k oltáři. Nakonec ale toho pravého potkala a manželství si nemůže vynachválit. Dokonce kvůli tomu zásadně omezila práci!

Od té doby, co se Diaz objevila ve filmu Maska, neměla o nabídky nouzi. Před třemi lety natočila pár komedií a v roce 2015 se provdala za hudebníka Benjiho Maddena z kapely Good Charlotte, což bylo pro mnohé fanoušky překvapením.

"Než jsem potkala svého manžela, plácala jsem se ve vztazích a nevěděla si s muži rady. Nebyli to ti praví, to je jednoduché... Můj manžel je moje všechno, nastalo souznění," pochvalovala si svou lásku v rozhovoru s Gwyneth Paltrow. 

Manželství si užívala naplno, protože celé dva roky nenatočila žádný film a na červeném koberci se objevuje jen zřídka. Raději než na premiéru filmu zajde s Benjim například na basketbalový zápas.

A jak je možné, že to křehké blondýnce klape s takovým rebelem? "Mám manžela, který je hlavně mým skvělým parťákem. Jsme tak neskutečně odlišní. Asi platí, že se protiklady přitahují. Ale máme jednu zásadní společnou věc. Oba dva jsme blázniví a střelení. Prostě blázni. Jsme jeden pro druhého dokonale divní," dodala s tím, že ji naučil vztah prožívat, a ne v něm jen přežívat.

Na prvním místě je u herečky její manžel.

Titulní strana Standardní písmo Větší písmo

Tmavé zobrazení
Přepnout na plnou verzi